pühapäev, 20. juuli 2008

Polegi veider

Tänase fotojahi jaoks tegin mõned pildid juba reede õhtul, paar mõttetut graffitit jäi ette. Aga kui tahtsin need pildid kaamerast arvutisse tõmmata, leidsin, et polegi neid enam. Tütar oli ära kustutanud, et Tupsu sünnipäevapiltidele ruumi teha. :S

Õnneks on midagi ka arhiivis ja seekord tuleb nendega leppida.Minu jaoks on ja jääb veidraks Nõmme keskusesse ehitatud pilvelõhkuja. Algusest saadik oli jutt, et see siia tegelikult ei sobi, on liiga suur. Nõmme ehitusmäärustik näeb ju ette, et mändidest kõrgemaid maju ei ehitata. Kuskil mujal võiks see maja isegi ilus olla, aga siin on ta nagu kuub nööbi küljes, pealegi on selle juures alati jube tuuline.Imelikke tänavasilte on maailmas ikka olemas.


Mõni silt paneb mehed veiderdama.Pingviinid lähevad koju...Puud viskavad koort vahel väga veidralt maha.


Ning rohkem veidrusi siin


Edit: ning ühe veidruse leidsin täna veel


Milline võsavillem oma kasuka metsa puu otsa riputas ja nüüd paljalt ringi silkab?

2 kommentaari:

iltaka ütles ...

Graffitite peale mõtlesin mina ka ja isegi vaatasin juba mõned välja, aga siis leidsin parema teema.

See kasukas metsas tuletab meelde ühe kunagise reklaami, kus kõik vanad riided riputati lihtsalt maja külge välja, et soovijaid endale võtaksid ja saaks ruumi uusi osta.

Tänavasildid aga on ammendamatu veidruste allikas, samuti ka hotellide omad. San Remos näiteks on hotell LOLLI.

Hundi ulg ütles ...

Pilvelõhkuja puhul pingutasin meeletult mälu, et panna see ehitis Nõmmele. Mäletan ju Nõmmet pisut teistsugusena. Lõpuks, pildil oleva kõrvalmaja abil sain asjale pihta. Ega ta nüüd eriliselt nõmmelik arhitektuur pole. Tegelikult, asumi kontekstis päris jube.