laupäev, 20. november 2010

Sakib sajaga!


Mis muu kui selline hall ja vesine november... Minu poolest võiks isegi mõni külmakraad olla, peaasi, et ei lirtsuks ja lärtsuks ülevalt ja alt ning juhuslikust oksast möödudes poleks ohtu tervet vihmapilve endale krae vahele saada.


Pesu tolkneb nädalapäevad nööril, ei kuiva ega kuiva ja kui mõnel päeval ongi veidi tuult, pole mind sel ajal kodus, kui koju jõuan, sajab jälle...Iga vähemagi vihmaga aia taha tekkiv lomp on samuti kurguni ära tüüdanud - ega tänavapoolsete akende pesemist tasu ette võttagi, viimane kui auto, mis sest lombist läbi kihutab, "loputab" need kohe üle...


Valgust ja päikest tahan!

9 kommentaari:

neiud ärevil ütles ...

Ma võiks veel omalt poolt lisada ,et maja välistrepi pesemine poristest jälgedest on ka ära tüüdanud.Ei tea ,kes oli see tarkpea ,kes 28 aastat tagasi kattis selle helehallide plaatidega.Pesu pole ammu enam õue viinud,sest isegi kui vihma just ei saja ,on seal nii palju niiskust.Aga hoolimata kõigest
küll see päike ka tuleb varsti.Kui enne ei tule ,siis järgmisel aastal juba kindlasti.

namstoop ütles ...

heh, kaval teemakäsitlus. SAJAb jah.

isehakanud lillekasvataja ütles ...

Hahahaa, peris hea!!!

Köögikata ütles ...

Jah ja see auto pesemine - ühest küljest mõtet pole, teisest küljest ilma ka ei saa...

Anonüümne ütles ...

Sada piiska taevast alla :P

thela ütles ...

see pime aeg on tõesti kõige masendavam

Tiia ütles ...

IGAS ASJAS ON MIDAGI HEAD. kappides on ruumi, pimedal ajal saab küünlaid põletda, puude läbi näed hästi, mida naabrid teevad :)

aga tegelikult jah, see hallus on kõige masendavam, pimedusega veel lepiks, aga vinduva päevahalliga mitte.

vuuduu ütles ...

Sakib kyll. Lausa kahesajaga.

Aga pesu ei maksa enam välja viia, niikuinii jääb niiskeks. Ma olen ka yks vanamoodne siinkandis, kes alati pyyab pesu väljas kuivatada. Ehkki kuivatuskapp on pesuruumis täitsa olemas.

Larko ütles ...

Tunnen sajakordselt kaasa. Mul on siin täpselt sama olukord, välja arvatud mure aknaga. Nii kõvasti autod kihutada ei saa, et neljanda korruse aknaid pritsiks. Ja ega ma niikuinii aknapesuga ei tegele.